Я нещо по-позитивно! Сигурно вече доста хора са видели това клипче и са се запознали с леля Сюзън Бойл, но аз чак днес наваксах този пропуск. Мечтали ли сте някога? Мислели ли сте, че времето е срещу вас? Недейте така. Във всеки човек има цяла вселена. А с какво е населена тя, зависи само от него
И така…
Proud to introduce you Miss Susan Boyle!



Май отдавна не бях се разплаквал само гледайки клип. От Бианка Раян насам. Благодаря ти.
Несравнимо. Благодаря, не го бях виждал досега.
Защо целия Интернет е полудял, някой може ли да разясни? Аз съм абониран само за няколко “лични” блога (в смисъл, такива, които пишат за импресии от Интернет и разни други лични джинджиплякторчета ) и всичките за това говорят тези дни. А ма ха! Биялнка Раян. И к’вооо?
И аз това се чудя.
Вероятно опира до личните предпочитания, а по тях не може да се спори.
Сигурно го има и сравнението с нашенския Мюзик айдъл, но това не може да ме трогне особено и да захаресвам подобен тип музика.
Но всеки си има вкус.
Може да ви изглежда, че падам от друга планета (много рядко гледам телевизия), ама аз не следя БИГ(ВИП), Стар, Мюзик и к’ви още имаше там излезли и залезли програми за масово отклоняване на вниманието на електората… та коя е тая Бианка Раян?! Не ми се рови в нета да търся и по – добре мързеливата да изчакам нечий отговор.
), ама на мен ми се струва, че е пее много добре. Ако не друго, то поне видях как само с началото на песента обърна публиката и журито на своя страна.
Сюзън вече я видях и чух благодарение на връзката в текста на Марфа. Не разбирам много от пеене и гласови възможности (колко октави и прочие
_____________________________________________
под линия: Тази, която ми хвна окото, е Аманда. :devil:
Намерих българския превод на първото представяне на Сюзан Бойл но преведено на български (дори песента)!
“Български превод на шокиращото изпълнение на Сюзън Бойл в “Britan’s got talent”, Susan Boyle” v YouTube
Марфичке, де видя позитивизъм в тая песен? Много си е тъжна даже…
Ан бе! Къде съм казала, че съм видяла позитивизъм в песента?
Очевидно говорех за изпълнението на Сюзън Бойл! В смисъл, на сцената излиза тантуреста невзрачна лелка с претенции, че ще ги разбие, и о, Боже, тя пък взема, че ги разбива
А инак песента е много тъжна, но самото изпълнение и цялата ситуация са някак си много окриляващи